Prostorný bezbariérový dům u Žermanické přehrady

Silvie Rumplíková, tel. +420 603 57 82 82

Previous
Next

Žermanice

Jen 150m od břehu Žermanické přehrady. Ideální místo pro život či rekreaci.

2 bytové jednotky

2+1 v přízemí a 4+1 v patře. Oba byty lze používat úplně odděleně.

K nastěhování

Dům je téměř ihned k nastěhování. Pokud potřebujete bydlet rychle, ideální stav.

bezbariérové

Díky výtahu je i horní patro zcela bezbariérové. Slouží i jako samostatný vchod do patra.

Prohlédněte si nemovitost ze všech 360°

Myší posunujte do stran. Kliknutím na 4 šipky rozšíříte na celou obrazovku.

Prstem posunujte do stran. Kliknutím na 4 šipky rozšíříte na celou obrazovku.

Na co se tu můžete těšit

V prvé řadě je to poklidná obec Lučina na břehu Žermanické přehrady. Vážně je to k vodě vzdušnou čarou 150m a pěšky do vyhlášeného NH resortu asi 2x tak daleko. Takže pokud máte rádi cyklistiku, rybaření, nebo jen tak relaxační procházky u vody s pejskem, tohle místo si okamžitě zamilujete. Ostatní za tím musejí dojíždět a Vy to máte hned pod okny.

206m užitné plochy, 2 bytové jednotky

Byla jsem překvapena, jak tento nenápadný dům klame tělem. Zvenčí rozhodně nevypadá, že tady jsou dvě plnohodnotné bytové jednotky se samostatnými vchody. Tedy nejen, že může sloužit jako dvougenerační, ale klidně i pro dvě samostatné rodiny. A pokud byste měli opravdu velké plány, dá se v podkroví snadno vybudovat třetí jednotka o ploše 65 m².

Byt 2+1 v přízemí

Přízemí je plnohodnotně zděné o dispozici 2+1. Kuchyně je dostatečně prostorná, aby se sem věšel i jídelní kout. Z pokojů v tomto patře Vám na fotkách záměrně ukazujeme pouze jeden, abyste se měli o důvod navíc zvednout telefon a přijít na prohlídku.

Byt 4+1 v patře s balkónem

Horní patro (dřevostavba typu Okal) je rovněž bezbariérově přístupné díky výtahu (nejen) pro vozíčkáře za domem. Navíc je skvěle a moderně zrekonstruované. V sympatické kuchyni je linka se dvěma pracovními prostory. A aby se Vám ještě lépe vařilo, z okna máte výhled na vodu. Mám ráda, když je jídelní kout součástí kuchyně, protože pak se nedrobí po celém bytě. 

Byt 4+1 v patře s balkónem

Hned vedle je opravdu megaprostorný obývák s veeelikým oknem a výstupem na 10m dlouhý balkón. Další 3 obytné pokoje si prohlédněte ve fotkách.

2 kotle pro vytápění - plyn a peletky

V přízemí je dvojkotelna. Vedle klasického plynového turbokotle Thermona stojí ještě jeden, takový bílý a skoro vyšší než já. Já tomu moc nerozumím, ale můj chlap říkal, že je to mašina jak cyp, bratru za 150.000. Plně automatický italský kotel Laminox Omnia, 29 kW, zásobník peletek na několik dní, ohřev teplé vody i v létě, přípojka na solár, podlahovku a wifi ovládání. No rozumíte tomu? Vedle v garáži je zásoba peletek tak na 2 roky.

Posezení a výtah do 2. patra

Za domem je poklidné zastřešené posezení a zděná hospodářská budova. Vedle domu pak druhá garáž. A víc se mi už do inzerátu nevejde, přijeďte se podívat sami.
Energetickou třídu zjišťujeme, proto musíme uvádět PENB G i když to není pravda a skutečná hodnota bude lepší.
Pro kolegy makléře. Máte-li potenciálního zájemce, přijďte s ním na prohlídku. Jsme otevřeni spolupráci, aby Vaši i naši klienti byli spokojeni.

Zavolejte a přijďte se podívat

Budeme se na Vás těšit.