Moderní 2+1 po rekonstrukci s krásným výhledem, Rožnov pod Radhoštěm

Silvie Rumplíková, tel. +420 603 57 82 82

Previous
Next

Prostorná kuchyně

Prostorná bílo-šedá kuchyně. Moderní kuchyňská linka ve tvaru L.

Revitalizovaný dům

Dům je kompletně revitalizovaný. Zateplení, okna, moderní výtah, střecha.

K nastěhování

Byt je ihned k nastěhování. Pokud potřebujete bydlet rychle, ideální stav.

2 velké pokoje

Dva velké a neprůchozí pokoje s úžasným výhledem. Mezi nimi prostorná komora.

Prohlédněte si nemovitost ze všech 360°

Myší posunujte do stran. Kliknutím na 4 šipky rozšíříte na celou obrazovku.

Prstem posunujte do stran. Kliknutím na 4 šipky rozšíříte na celou obrazovku.

Na co se tu můžete těšit

Na mne působí tento prostorný byt 2+1, s rozlohou 48m2 v Rožnově klidně, krásně a harmonicky. Je totiž vkusně a moderně zrekonstruovaný, takže přijdete k hotovému úplně bez práce. Ale ještě důležitější je, jestli tak bude působit i na Vás. Nakonec, víte co? Přijďte se podívat sami.

Prostorná moderní kuchyně

Jestli trávíte rádi čas jinými činnostmi, než je shánění stavebních materiálů a obvoláváním řemeslníků, tak oceníte, že u tohoto bytu se tomu všemu krásně vyhnete. Celý byt je totiž příjemně zrekonstruovaný. Je to krásně vidět třeba v kuchyni. Prostorná linka ve tvaru L se spoustou úložných i pracovních prostor. Dřez pěkně uprostřed. Barevně je laděna do klasické šedobílé kombinace doplněné světlým dřevem, takže bude působit čistě a útulně i za řadu let. K tomu přidejte šikovný stolek pod oknem a prostor pro lednici pěkně v rohu vedle okna a zjistíte, že o moc lépe už to tu vymyslet nejde.

Netradiční bílo-zelená koupelna

Jsem zvědavá, co řeknete na netradiční barvu koupelny. Jednolitá bílá je doplněna o sytě zelenou nejen na stěně, ale dokonce i na stropě. Takhle to zní odvážně, ale až to uvidíte, tak budete příjemně překvapeni. Abych nezapomněla, v koupelně je sprcháč v obklíčení pračky z jedné a umyvadla se zrcadlem z druhé strany. Prostě skvěle využitý prostor. Ve vedlejších dveřích je toaleta ve stejné barevné kombinaci.

Prostorný obývací pokoj i ložnice

Co říci o obou pokojích? Jsou neprůchozí, jsou velké a z obou je úžasný výhled. Schválně jsme fotili večer, protože až tu fotogenickost večerního Rožnova objeví Hollywood, budou tu jezdit točit ty nejromantičtější scény. A do té doby se na tu romantiku můžete každý večer koukat z okna úplně zdarma. 🙂

Prostorná komora a další úložné prostory

Ale pojďme zpátky na zem. Komoru mezi oběma pokoji sice neuvidíte na fotkách, ale přesto je to jeden z obrovských plusů tohoto bytu. Čím více věcí sem uložíte, tím méně skříní potřebujete mít v pokojích. A další úložné prostory nabízí vestavná skříň ve vstupní chodbě. Jestli chcete komoru vidět, máte 2 možnosti. Buď mi zavoláte a já Vám pošlu odkaz na virtuální prohlídku z 360° kamery, anebo ještě lépe – přijdete se podívat naživo. Co Vy na to?

Zavolejte a přijďte se podívat

Budeme se na Vás těšit.